Svadobný deň :-)

 


Fotenie pred svadbou (mesto, fotenie u rodičov, prípadne iný interiér)

Fotenie obradu v kostole, alebo na úrade
Fotenie svadobnej hostiny do ukončenia redového tanca (cca 1:00)

                                                                                                                                  300,- €      


Každá ďalšia začatá hodina                                                                                           19,- €


V cene je zahrnuté fotenie (cca 400 – 500 fotiek), úprava, orezanie fotiek (cca 100 fotiek), a retuš fotiek z mesta pred svadbou  (cca 15-20 ks) a z obradu (takisto cca 15-20 ks), teda kompletný servis dodaný na požadovanom počte DVD.  Počet DVD je na želanie, cena je v tomto prípade 0,- € (do 5 ks).
V prípade potreby zabezpečím profesionálnu vizážistku. Budete určite spokojní :-)


Individuálne fotenie - individuálna dohoda :)

 

Špeciálne celodenné fotenie so službami  vizážistky, s vopred konzultovanou štylizáciou a stylingom. Cena za takéto fotenie (cca 6 hodín) je 350,- €.
Fotenie je možné v rámci interiéru, či bytu na priania zákazníka, v prípade prenájmu akýchkoľvek priestorov sa k cene pripočíta aj cena za tento prenájom.
Ceny sa nevzťahujú na produktovú, dokumentárnu, či reklamnú fotografiu. V tomto prípade závisí všetko od typu fotenia, objektu a podobne. Cena sa môže pohybovať  od 1-35 € za ks, čo je veľmi variabilné. Všetko je však vecou osobnej dohody a dohodneme sa určite :-)

Fotenie ďalších akcií:


Stužková slávnosť - 15,- € na žiaka. V cene je fotenie, úprava fotografií a dodanie 1 DVD s kompletnou fotodokumentáciou. 

 

Firemné večierky – od začiatku do cca 1:00 – 2:00 v noci. Cena za takéto fotenie je 349,- €. V tejto cene je kompletné nafotenie akcie, dodanie fotografií (so základnou úpravou – korekcia jasu, farieb a ostrosti) na požadovanom počte DVD (do 5 ks zdarma, potom 2 € za každé ďalšie).


Firemné akcie – školenie, teambuilding – 1-2 dňové fotenie (alebo podľa potrieb vašej firmy) dokumentárnym štýlom. Jedná sa o veľmi individuálne ocenenie fotenie, základná suma za jeden deň je 249 €, za dva dni 399 €. V tejto cene je kompletné nafotenie akcie, dodanie fotografií (so základnou úpravou – korekcia jasu, farieb a ostrosti) na požadovanom počte DVD (do 5 ks zdarma, potom 2 € za každé ďalšie).


Narodeninové oslavy (súkromné, rodinné) – cca 3-4 hodiny fotenia. Cena za takéto fotenie je 149 €. V tejto cene je kompletné nafotenie oslavy, dodanie fotografií (so základnou úpravou – korekcia jasu, farieb a ostrosti) na požadovanom počte DVD (do 2 ks zdarma, potom 2 € za každé ďalšie).


Krstiny – fotenie cca 1 hodinu v kostole. Cena za takéto fotenie je 79 €. V tejto cene je kompletné nafotenie krstín, dodanie (so základnou úpravou – korekcia jasu, farieb a ostrosti) na požadovanom počte DVD. Každé ďalšie DVD je zdarma (do 2 ks, potom 2 za každé ďalšie). Obvykle sa z krstín robia cca 2-3 DVD.

 

Každé fotenie však môže byť úplne individuálne, čo sa týka dĺžky, množstvom spracovávaných fotiek a mnohých ďalších vecí. Na dohodu sú potrebné vždy dve strany, tá moja je dohode otvorená vždy :-) Aj čo sa týka ceny.